Potěšte na sv. Valentýna své nejbližší krásnou květinou
Novinky

Sv. Valentýn ve znamení květin! Máme pro vás speciální nabídku

Svátek svatého Valentýna se již nezadržitelně blíží. A aby vás 14. únor nezaskočil, připravili jsme pro vás speciální nabídku, díky které si květiny pro svou lásku můžete objednat již dnes. 

Máme pro vás jedinečnou valentýnskou nabídku růží a tulipánů v různých barvách. Chcete potěšit jen jednou květinou, nebo máte radši velké vazby o sto květinách? Při včasném objednání pro vás zajistíme jakýkoli počet si budete přát.

Naše květiny vkusně dozdobíme doplňkovou zelení. Chybět nebude ani valentýnský papír či „zamilovaná“ stuha. Pro milovníky aranží připravíme nádherná vypichovaná růžová, či červená srdce.

Květiny doručíme za vás

Květiny dovezeme, kamkoli si budete přát. Rozvoz květin v okruhu do 10 km od našeho květinářství při nákupu nad 1 500 Kč je zdarma.

Nezapomeňte přidat ke květině také vzkaz plný lásky. K objednávce nám jednoduše přidejte poznámku se vzkazem a my se o vše postaráme.

Objednávejte již dnes

Tak neváhejte a užijte si Valentýna bez stresu se sháněním dárku na poslední chvíli. Květiny můžete objednávat již dnes telefonicky na 272 700 367, nebo on-line na obchod@kvetinyzaoponou.cz. Platbu je možné provést ihned převodem na náš účet č. 115-3967520237/0100, nebo přímo v květinářství při převzetí objednávky. Přijímáme hotovost i platební karty.

Pro všechny objednávky uskutečněné do 11. ÚNORA včetně máme připravenou zvýhodněnou cenu.