Naše služby

Nabízíme veškeré floristické služby. Připravíme pro vás, cokoli si budete přát. Sledujeme nejnovější květinové trendy. Rádi pracujeme s přírodními materiály i s extravagantnějšími kousky. Nebojíme se ani jejich kombinace. Především se ale snažíme porozumět vám a vašim představám, abyste od nás vždy odcházeli spokojení.

Originální květinové vazby

Rozumíme květinám a víme, které spolu ve vazbě komunikují a které se naopak „hádají“. Umíme vám poradit a zvolit to pravé přesně pro vás.

Květinová aranžmá

Vdechněte vašemu domovu novou energii. Květinová aranžmá nemusejí být pouze vánoční a velikonoční. Nechte si od nás připravit aranžmá v jakémkoli ročním období z květin, které máte rádi a které vám zpříjemní každičký okamžik strávený doma.

Svatební vazby

Víme, že svatba je dnem, na který nebudete chtít nikdy zapomenout a budete chtít, aby byl perfektní. Přenechte veškeré obavy o svatební kytici i květinovou výzdobu nám. Naše práce vám vykouzlí úsměv na rtech a ze svatebního dne udělá den pohádkový.

Smuteční vazby

Květiny nás doprovázejí celým naším životem. Již od narození se z nich stává symbol – lásky, úcty, přátelství. A květiny s námi zůstávají i při posledním rozloučení. Obrátit se na nás můžete i v této smuteční chvíli. Připravíme pro vás květinové vazby i věnce dle vašeho přání. Zajistíme rovněž stuhy s potiskem dle vašeho přání.

Výzdoba komerčních prostor

I z komerčních prostor vykouzlíme místo, kde se budete s našimi květinami cítit jako doma. Více informací zde.