Firmy a hotely

Hledáte-li způsob, jak oživit vaše kanceláře, zasedací místnosti, recepce, hotelové prostory či prostory restaurace, máme pro vás řešení. Vpusťte do nich přírodu. Květiny, květinové dekorace či pokojové rostliny jsou ideální volbou. Připravíme vám aranžmá na míru, podle vašich představ a potřeb. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou dekorací z živých květů, sušených květin nebo stablizovaných růží. Skladbu pokojových rostlin s vámi probereme, rostliny dodáme a rádi se o ně budeme pravidelně starat.

Kontaktujte nás, my se k vám přijedeme podívat a navrhneme květinovou výzdobu. Přizpůsobit ji můžeme nejen ročnímu období, ale například i vašim firemním barvám. Osvěžte prostory, kam chodí vaši zákazníci – čerstvé květiny vždy ocení a budou se u vás cítit příjemně.

–          výzdoba kanceláří a zasedacích místností

–          výzdoba restaurací a hotelů

–          výzdoba firemních akcí

–          zabezpečení hrnkových květin včetně obalů a pravidelná péče o ně (přesazování, hnojení, doplňování substrátu apod.)

Všechny uvedené služby provádíme jednorázově i pravidelně, dle vašich požadavků. Možnost platby fakturou je samozřejmostí.

Kontaktujte nás a my vám rádi připravíme individuální nabídku přímo pro vaše komerční prostory:

Tel.: 272 700 367

E-mail: obchod@kvetinyzaoponou.cz

Při dlouhodobé spolupráci poskytujeme slevu 20 %.

Našimi spokojenými zákazníky jsou např.: