Novinky

Zábava pro celou rodinu: Připravili jsme pro vás sadu na výrobu jarních a velikonočních dekorací

Máme pro vás překvapení pro zlepšení vaší pohody. A to sady pro domácí tvoření jarních dekorací a velikonočních věnečků, díky kterým si budete moci dekorace vytvořit úplně sami. Vyzkoušíte si, jaké to je být floristou, a zútulníte si domov přesně podle svých vlastních představ.

Nedobrovolně dnes trávíme spoustu času doma a máme čas věnovat se aktivitám, na které v běžném letu světa nemáme čas. Tak proč si nevyzkoušet něco zcela nového a kreativního? Připravili jsme pro vás sady, díky kterým se zabaví celá rodina.

Nebojte se být kreativní a vytvořte si jarní dekorace vlastníma rukama

Na našem e-shopu si můžete vybrat z několika variant. Sady obsahují vše, co budete pro výrobu potřebovat. Aranžovací sady pro výrobu velikonočního věnečku nabízíme ve dvou variantách – pro floristické začátečníky a pokročilé. V sadách naleznete slaměný korpus, buxus na omotání korpusu, přírodní materiály (kočičky, vrbu), přízdoby (peříčka, vajíčka, dřevěné ozdoby) i dekorační stuhu. Rozdíl mezi variantami je, že sada pro začátečníky obsahuje korpus věnce již omotaný buxusem. Pokročilí si musejí buxus na věnec namotat sami.

Sady pro tvoření jarních dekorací obsahují živé květiny dodávané v květnících. Květiny pak můžete buď umístit volně, nebo je můžete sesadit do truhlíku či jakékoli nádoby, kterou doma najdete, a vytvořit si z nich svěží jarní aranž.  

Abychom mohli udělat radost komukoli, zajišťujeme rozvoz po celé České republice. Rostlinky jsou živé organismy a přesně tak se k nim i chováme. Jsou vždy dobře ošetřeny a připraveny na transport. Nemusíte se tedy bát, že by převoz k vám domů nezvládly. Vytvořte si jaro i ve svém obývacím pokoji.