Novinky

Podzimní květinové workshopy na Tvrzi Divice

Již tuto sobotu 24. září proběhne první setkání ze série podzimních květinových workshopů, které pro vás připravujeme v malebném prostředí středověké Tvrze Divice. Během plánovaných tří sobotních setkání na unikátním místě, jehož brány se během roku otevírají veřejnosti pouze výjimečně, a pouhou necelou hodinku od Prahy vás naučíme uvázat nádhernou kytici nebo vytvořit osobitou květinovou dekoraci. Inspirací vám bude zdejší okouzlující prostředí a jedinečná atmosféra. Za branami tvrze a v přilehlé Panské zahradě načerpáte energii a budete mít pocit, že se aspoň na chvilku zastavil čas.

Po ranní procházce Panskou zahradou vás čeká dílna v Barokní maštali přímo na nádvoří vedená osobitou floristkou Monikou Barahonovou, kterou můžete znát z našeho ateliéru na Václavském náměstí. Abychom vám zajistili dostatek klidu a prostoru pro to si uvázat vlastní kytici, vytvořit dekorativní věnec či přírodní dekoraci podle vlastních představ a nálady, je počet účastníků omezen na deset osob. 

V ceně workshopu je veškerý květinový materiál, zeleň či bylinky z Panské zahrady, dekorační materiál, zapůjčení floristického nářadí a lehké občerstvení. Svá díla (2 – 3 kytice, případně věnce nebo jiné dekorace dle ročního období) si na konci workshopu odnesete s sebou domů

Více informací k jednotlivým workshopům, které se konají 24. září (na téma Kytice babího léta), 15. října (na téma Podzimní věnce a dekorace) a 19. listopadu (na téma Adventní věnce a dekorace) a možnost pořízení vstupenek najdete pod tímto odkazem.

Poukázka na účast na workshopu je vhodná také jako dárek pro přátele či vaše blízké. 

Přijeďte si s námi odpočinout.