Novinky

Podzimní květinové workshopy na Tvrzi Divice

Už v sobotu 15. října proběhne další setkání ze série podzimních květinových workshopů, které pro vás připravujeme v malebném prostředí středověké Tvrze Divice. Během plánovaných sobotních setkání na unikátním místě, jehož brány se během roku otevírají veřejnosti pouze výjimečně, vzdáleném pouhou necelou hodinku od Prahy vás naučíme uvázat nádhernou kytici nebo vytvořit osobitou květinovou dekoraci. Inspirací vám bude zdejší okouzlující prostředí a jedinečná atmosféra. Za branami tvrze a v přilehlé Panské zahradě načerpáte energii a budete mít pocit, že se aspoň na chvilku zastavil čas.

Po ranní procházce Panskou zahradou vás čeká dílna v Barokní maštali přímo na nádvoří vedená osobitou floristkou Monikou Barahonovou, kterou můžete znát z našeho ateliéru na Václavském náměstí. Abychom vám zajistili dostatek klidu a prostoru pro to si uvázat vlastní kytici, vytvořit dekorativní věnec či přírodní dekoraci podle vlastních představ a nálady, je počet účastníků omezen na deset osob. 

V ceně workshopu je veškerý květinový materiál, zeleň či bylinky z Panské zahrady, dekorační materiál, zapůjčení floristického nářadí a lehké občerstvení. Svá díla (2 – 3 kytice, případně věnce nebo jiné dekorace dle ročního období) si na konci workshopu odnesete s sebou domů

Více informací k jednotlivým workshopům, které se konají 15. října (na téma Podzimní věnce a dekorace) a 19. listopadu (na téma Adventní věnce a dekorace) a možnost pořízení vstupenek najdete pod tímto odkazem.

Poukázka na účast na workshopu je vhodná také jako dárek pro přátele či vaše blízké. 

Přijeďte si s námi odpočinout.