Novinky

Květinové workshopy na Tvrzi Divice

Nechte se pozvat do malebného prostředí středověké Tvrze Divice nedaleko Loun, která zde stojí více než 700 let, a prožijte spolu s námi krásný den plný přírody a vůně květin. Pro letošní sezónu jsme pro vás připravili sérii květinových workshopů, kde vás naučíme uvázat nádhernou kytici nebo vytvořit osobitou květinovou dekoraci. Začínáme už 5. června.

Workshopy vám zprostředkují zážitek jedinečné atmosféry venkova a prožijete pohodový a tvořivý den s květinami. Za branami tvrze a v přilehlé Panské zahradě načerpáte energii a budete mít pocit, že se aspoň na chvilku zastavil čas. Po ranní procházce Panskou zahradou vás čeká dílna v Barokní maštali přímo na nádvoří vedená naší majitelkou a osobitou floristkou Monikou Barahonovou. Abychom vám zajistili dostatek klidu a prostoru pro to si uvázat vlastní kytici, vytvořit dekorativní věnec či přírodní dekoraci podle vlastních představ a nálady, nebude vás více než deset. 

V ceně workshopu je veškerý květinový materiál, zeleň či bylinky z Panské zahrady, dekorační materiál, zapůjčení floristického nářadí a lehké občerstvení. Svá díla (2 – 3 kytice, případně věnce nebo jiné dekorace dle ročního období) si na konci workshopu odnesete s sebou domů

Více informací, všechny termíny a možnost pořízení vstupenek najdete zde.

Poukázka na účast na workshopu je vhodná také jako dárek pro přátele či vaše blízké. 

Přijeďte si k nám odpočinout.