Novinky

Květina pro paní učitelku

Všichni školáci už netrpělivě vyhlížejí začátek prázdnin a my rodiče začínáme myslet na to, jaký dárek letos pošleme paní učitelce jako poděkování za celoroční péči o naše ratolesti. Jestli jste na tom stejně jako my a nechcete se vzdát tradiční květiny, máme pro vás tip. Pořiďte jim kytičku stabilizovaných růží. Nejen, že se nemusíte bát o její krásu, než ji donesete domů. Navíc ji můžete mít připravenou klidně i týdny dopředu. Jako čerstvá totiž vydrží bez větší péče po dobu několika let. Na výběr máme velké množství velikostí i barev. V poslední době jsou také čím dál víc v oblibě rozmanité květinové aranže. Klasickou kytici tak můžete nahradit třeba originální dekorací v keramickém obalu. Paní učitelce tak odpadne starost se sháněním vhodné vázy.

Pokud dáváte přeci jen přednost řezaným květinám, i těch máme na výběr velké množství, vždy naprosto čerstvých. Jak jste u nás zvyklí, s jistotou tu najdete, co hledáte. Na pestrosti a bohaté nabídce si zakládáme. Podle vašeho přání uvážeme kytičky od lučních přes zahradní až po exotické.

Když nám zavoláte nebo napíšete předem, kytičku vám připravíme. Pak ji stačí jen vyzvednout u nás na Václavském náměstí nebo si ji nechat poslat domů. Jsme tu pro vás celý týden kromě neděle.