Novinky

Advent klepe na dveře

Dny se zkracují, noci se prodlužují a my se pomalu začínáme chystat na přicházející advent. V našem ateliéru na Václavském náměstí už je předvánoční čas patrný. Kromě čerstvých květin ho rozvoněly v posledních dnech i roztomilé ručně vyráběné vánoční mýdlové bonbónky a celý náš obchůdek doslova zaplavily krásné ručně vyráběné svíčkyManufaktury Vála v množství různých barev a velikostí. Jak se říká „na detailu záleží“, proto jsme pro vás objevily stylové keramické zápichy s vánoční tematikou a nechybí ani nevšední vánoční ozdoby. A to zdaleka není všechno.

27. listopadu se letos rozhoří první svíčka na adventních věncích. Abyste byli včas připravení, doplnily jsme do našeho e-shopu zbrusu nové typy v různých barevných laděních. V nabídce tak najdete nejen klasické varianty s červenými nebo bílými svíčkami, ale také např. růžové, vanilkové nebo zlato-hnědé. A pokud si z nabídky e-shopu nevyberete, rády vám vytvoříme věnec na míru přesně podle vašeho přání. Stačí přijít k nám do ateliéru, případně zavolat nebo poslat zprávu, kde nám blíže popíšete své představy.

Pro naše tvořivé zákazníky jsme připravily oblíbené aranžovací sady. V e-shopu je najdete zde. Z pohodlí domova si objednáte v jednom balíčku vše, co je pro výrobu adventního věnce potřeba, a v dostatečném předstihu si ho sami nebo třeba s pomocí vašich dětí doma vytvoříte.

Sledujte náš e-shop nebo se přijďte podívat do ateliéru na Václavské náměstí. Budeme se na vás těšit!

Monika a Anička